JAK ZABUDOWAĆ BALKON ?

Jeżeli zastanawiasz się nad zabudowaniem swojego balkonu czy tarasu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, w celu umówienia bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru.

W trakcie naszej wizyty doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, adekwatnego do Państwa oczekiwań. Przedstawimy wady i zalety wszystkich możliwości zabudowy. Pomożemy w doborze materiałów oraz ewentualnej kolorystyki zabudowy. Dokonamy precyzyjnego pomiaru, na podstawie którego przedstawimy dokładny koszt wykonania wszystklch, wcześniej ustalonych prac.

Pomiar balkonu jest ważny rownież z innego powodu. Pozwala na przygotowanie ewentualnej dokumentacji przedwykonawczej, wymaganej przez niektóre Spółdzielnie czy Wspólnoty Mieszkaniowe.

Taką dokumentację, składającą się ze:

otrzymają od nas Państwo w cenie wykonania zabudowy.

Dodatkowo, stale współpracujemy z grupą Inżynierów Budownictwa, posiadających pełne uprawnienia w zakresie projektowania i prowadzenia robót budowlanych, którzy w razie potrzeby pomogą przebrnąć przez najbardziej zawiłe wymagania Zarządcy danego budynku.

Jeżeli przedstawiona przez nas oferta wykonania zabudowy spełni Państwa oczekiwania i zostanie zaakceptowana, przystępujemy do wykonania dokumentacji przedwykonawczej. Dokumentacje dostarczamy elektronicznie (e-mail) lub na życzenie w formie papierowej. Należy ją złożyć u Zarządcy budynku, po czym czekamy na uzyskanie ewentualnej zgody na zabudowę. Po uzyskaniu zgody “na piśmie” ustalamy konkretny termin zamontowania zabudowy. Montaż odbywa się zazwyczaj w ciągu jednego dnia i trwa ok. kilku godzin. Rozliczenie za wykonane prace następuje w 100% po zamontowaniu konstrukcji, na podstawie wystawionego rachunku lub faktury VAT oraz Karty Gwarancyjnej na zabudowę.

Każda nasza zabudowa objęta jest 3 letnią gwarancją.

Nie pobieramy zaliczek przed wykonaniem prac!

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na BEZPŁATNY pomiar balkonu

tel.kom.: 660 – 805 – 405

e-mail: info@balkony-zabudowa.pl

BALKONY Paweł Szczepański

ul. Szobera 2/27, 01-318 Warszawa

NIP: 113-232-88-50, REGON: 142277007

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Państwa zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi w systemie ramowym prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia terminu naszej wizyty.

Siedziba

ul. Stanisława Szobera 2/27 Warszawa
660 805 405
info@balkony-zabudowa.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pią: 8:00 – 16:00

    [recaptcha]