ZABUDOWA BEZRAMOWA

ZABUDOWA BALKONU W SYSTEMIE BEZRAMOWYM

Bezramowe zabudowy balkonów są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego.

Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla przechodniów.

Bezramowy system osłony balkonu pozwala na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczne i jednolite płaszczyzny – elewacje balkonowe.

Zabudowanie balkonu systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.

duże wymiary: okno przesuwno rozwierne o maksymalnej wysokości 3000 mm

wypełnienie ze szkła hartowanego 6, 8 lub 10 mm zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa okna

profile lakierowane proszkowo wg palety ral i dekoral

system przesuwno – rozwierny zapewniający łatwość w czyszczeniu okien oraz umożliwiający pełne otwarcie osłony na balkon

nowoczesny wygląd elewacji balkonowej

aprobata europejska ce zapewnia najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa naszych konstrukcji

Wykonujemy profesjonalne zabudowy balkonów, zabudowy tarasów i zabudowy loggi w najlepszym dostępnym obecnie systemie ramowym – systemie COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość – pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów.

Gwarancja na 3 lata!

Każda wykonana zabudowa objęta jest 3 letnią gwarancją. Długi okres gwarancyjny to zasługa bardzo wysokiej jakości profili i akcesoriów systemu COPAL.

Licencja COPAL

W realizacjach wykorzystywane są tylko i wyłącznie oryginalne profile i akcesoria systemu COPAL. Pracujemy tylko oryginalnych komponentach!

Aprobata techniczna ITB

Zabudowy COPAL posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, można się z nią zapoznać w trakcie dokonywania pomiaru balkonu.

Bezpłatny pomiar

Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wytłumaczyć i przedstawić w przystępny sposób. Nie boimy się żadnego wyzwania, odpowiemy na każde zapytanie.

PREZENTACJA SYSTEMU BEZRAMOWEGO

Zobacz jak działa ramowa zabudowa balkonowa wykonana w systemie COPAL. System COPAL to najwyższa jakość i trwałość potwierdzona Aprobatą Techniczną ITB.

SYSTEM BEZRAMOWY

SYSTEM RAMOWY

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Jesteśmy licencjonowanym wykonawcą pracującym w system COPAL. Realizacje zabudowy balkonów wykonywane są zgodnie z podpisaną umową licencyjną – to gwarancja oryginalności i trwałości systemu zabudowy balkonu.

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na BEZPŁATNY pomiar balkonu

tel.kom.: 660 – 805 – 405

e-mail: info@balkony-zabudowa.pl

BALKONY Paweł Szczepański

ul. Szobera 2/27, 01-318 Warszawa

NIP: 113-232-88-50, REGON: 142277007

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Państwa zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi w systemie ramowym prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia terminu naszej wizyty.

Biuro

ul. Warszawska 349, Zielonki-Wieś, Stare Babice
660 805 405
info@balkony-zabudowa.pl

Godziny otwarcia

pn-pt: 7:00 – 15:00

    [recaptcha]