ZABUDOWA RAMOWA

ZABUDOWA BALKONU W SYSTEMIE RAMOWYM

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Okna przesuwne wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych nierdzewnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci.

Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu. Osłona na balkon Copal stanowi strefę buforową pozwalając zaoszczędzić na ogrzewaniu natomiast same okna sprawiają że temperatura na takim balkonie w zimie rzadko spada poniżej zera.

Lekki osłonowy system Copal umożliwia także tworzenie konstrukcji ramowych stałych które stanowią idealne uzupełnienie do konstrukcji osłony balkonu. Dzięki temu oferujemy kompletny zestaw do obróbki balkonu niezależnie od stopnia zaawansowania konstrukcji.

Nasza ramowa zabudowa balkonu posiada aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej ITB AT-15-5662/2013

Bezpieczeństwo, jakość a do tego przystępna cena sprawiają że zabudowy te cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Duże maksymalne wymiary elementów przesuwnych w zależności od zastosowanego wypełnienia:

szerokośc do 1400 mm
wysokość do 3000 mm (tarasy)

Różne wypełnienia m.in.:

– szyby pojedyncze typu float w grubościach 4,5,6 i 8 mm,
– bezpieczne ze szkła klejonego 6,4 mm (3.3.1)
– oraz zespolone o grubościach 16 i 18 mm.

Anodowane bądź lakierowane konstrukcje jako standard – estetyczne konstrukcje, zabezpieczone przez korozją

Okna przesuwne w naszym systemie są łatwe w demontażu. Jednym prostym ruchem można wyjąć skrzydło z prowadnicy w celu jego umycia i w równie łatwy sposób zamontować je ponownie.

Wykonujemy profesjonalne zabudowy balkonów, zabudowy tarasów i zabudowy loggi w najlepszym dostępnym obecnie systemie ramowym – systemie COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość – pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów.

Gwarancja na 3 lata!

Każda wykonana zabudowa objęta jest 3 letnią gwarancją. Długi okres gwarancyjny to zasługa bardzo wysokiej jakości profili i akcesoriów systemu COPAL.

Licencja COPAL

W realizacjach wykorzystywane są tylko i wyłącznie oryginalne profile i akcesoria systemu COPAL. Pracujemy tylko oryginalnych komponentach!

Aprobata techniczna ITB

Zabudowy COPAL posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, można się z nią zapoznać w trakcie dokonywania pomiaru balkonu.

Bezpłatny pomiar

Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wytłumaczyć i przedstawić w przystępny sposób. Nie boimy się żadnego wyzwania, odpowiemy na każde zapytanie.

PREZENTACJA SYSTEMU RAMOWEGO

Zobacz jak działa ramowa zabudowa balkonowa wykonana w systemie COPAL. System COPAL to najwyższa jakość i trwałość potwierdzona Aprobatą Techniczną ITB.

SYSTEM RAMOWY

SYSTEM BEZRAMOWY

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Jesteśmy licencjonowanym wykonawcą pracującym w system COPAL. Realizacje zabudowy balkonów wykonywane są zgodnie z podpisaną umową licencyjną – to gwarancja oryginalności i trwałości systemu zabudowy balkonu.

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na BEZPŁATNY pomiar balkonu

tel.kom.: 660 – 805 – 405

e-mail: info@balkony-zabudowa.pl

BALKONY Paweł Szczepański

ul. Szobera 2/27, 01-318 Warszawa

NIP: 113-232-88-50, REGON: 142277007

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Państwa zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi w systemie ramowym prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia terminu naszej wizyty.

Biuro

ul. Warszawska 349, Zielonki-Wieś, Stare Babice
660 805 405
info@balkony-zabudowa.pl

Godziny otwarcia

pn-pt: 7:00 – 15:00

    [recaptcha]