DLACZEGO MY ?

Wykonujemy profesjonalne zabudowy balkonów, zabudowy tarasów i zabudowy loggi w najlepszym dostępnym obecnie systemie ramowym i bezramowym – systemie COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość – pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów.

Gwarancja na 3 lata!

Każda wykonana zabudowa objęta jest 3 letnią gwarancją. Długi okres gwarancyjny to zasługa bardzo wysokiej jakości profili i akcesoriów systemu COPAL.

Licencja COPAL

W realizacjach wykorzystywane są tylko i wyłącznie oryginalne profile i akcesoria systemu COPAL. Pracujemy tylko oryginalnych komponentach!

Aprobata techniczna ITB

Zabudowy COPAL posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, można się z nią zapoznać w trakcie dokonywania pomiaru balkonu.

Bezpłatny pomiar

Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wytłumaczyć i przedstawić w przystępny sposób. Nie boimy się żadnego wyzwania, odpowiemy na każde zapytanie.

Oferta

zabudowy balkonów

Zabudowy balkonów


Balkon stanowi bardzo istotną przestrzeń dla mieszkańców bloku mieszkalnego. Choć tak często niedoceniany jest jednak idealnym miejscem odpoczynku domowników. Zabudowy balkonów pozwalają w pełni wykorzystać możliwości płynące z tej dodatkowej przestrzeni. Zabudowa balkonu wykonana przez profesjonalistów z firmy BALKONY z Warszawy, osłoni mieszkańców przed zimnem czy wiatrem, a jednocześnie ograniczy straty ciepła mieszkania. Ponadto nowoczesne bezramowe zabudowy balkonów skutecznie chronią balkon i ułatwiają utrzymanie na nim czystości oraz stanowią bardzo elegancką formę zwiększającą estetykę całego budynku.

LICENCJA FIRMY COPAL

Jesteśmy licencjonowanym wykonawcą pracującym w system COPAL. Realizacje zabudowy balkonów wykonywane są zgodnie z podpisaną umową licencyjną – to gwarancja oryginalności i trwałości systemu zabudowy balkonu.

copal
instytut techniki budowlanej

PREZENTACJA SYSTEMÓW

Zobacz jak działa ramowa i bezramowa zabudowa balkonowa wykonana w systemie COPAL. System COPAL to najwyższa jakość i trwałość potwierdzona Aprobatą Techniczną ITB.

JAK ZABUDOWAĆ BALKON?

W trakcie naszej wizyty doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, adekwatnego do Państwa oczekiwań. Przedstawimy wady i zalety wszystkich możliwości zabudowy. Pomożemy w doborze materiałów oraz ewentualnej kolorystyki zabudowy. Dokonamy precyzyjnego pomiaru, na podstawie którego przedstawimy dokładny koszt wykonania wszystklch, wcześniej ustalonych prac.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Państwa zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi w systemie ramowym prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia terminu naszej wizyty.

Biuro

ul. Warszawska 349, Zielonki-Wieś, Stare Babice
660 805 405
info@balkony-zabudowa.pl

Godziny otwarcia

pn-pt: 7:00 – 15:00

    [recaptcha]