WSPÓŁPRACA

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i wybierz usługę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalna zabudowa balkonów, tarasów, loggi i wiele innych wyjątkowych możliwości, których realizację umożliwiają wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Skontaktuj się z nami, umów się na pomiar, a następnie na montaż zabudowy i zapewnij niezwykły komfort wszystkim domownikom.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości systemów montażowych – COPAL, każdy klient ma gwarancję niezwykłej funkcjonalności i dużej trwałości zamówionych elementów.

Zdziwisz się, jak wiele zyskasz inwestując w zabudowę balkonu – dołącz do grona klientów, którzy skorzystali z naszej oferty i zdecydowali się na montaż zabudowy w swoim mieszkaniu lub domu. Wykorzystywane przez nas systemy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają ogólnie obowiązujące normy – jesteśmy liderem w dziedzinie zabudowy balkonów i niezmiennie od lat dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza ramowa zabudowa balkonu posiada aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej ITB AT-15-5662/2013

BEZPŁATNY POMIAR

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na BEZPŁATNY pomiar balkonu

tel.kom.: 660 – 805 – 405

e-mail: info@balkony-zabudowa.pl

BALKONY Paweł Szczepański

ul. Szobera 2/27, 01-318 Warszawa

NIP: 113-232-88-50, REGON: 142277007

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Państwa zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi w systemie ramowym prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia terminu naszej wizyty.

Biuro

ul. Warszawska 349, Zielonki-Wieś, Stare Babice
660 805 405
info@balkony-zabudowa.pl

Godziny otwarcia

pn-pt: 7:00 – 15:00

    [recaptcha]