System ramowy

ZABUDOWA RAMOWA

ZABUDOWA BALKONU W SYSTEMIE RAMOWYM

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Okna przesuwne wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych nierdzewnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci.

Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu. Osłona na balkon Copal stanowi strefę buforową pozwalając zaoszczędzić na ogrzewaniu natomiast same okna sprawiają że temperatura na takim balkonie w zimie rzadko spada poniżej zera.

Lekki osłonowy system Copal umożliwia także tworzenie konstrukcji ramowych stałych które stanowią idealne uzupełnienie do konstrukcji osłony balkonu. Dzięki temu oferujemy kompletny zestaw do obróbki balkonu niezależnie od stopnia zaawansowania konstrukcji.

Nasza ramowa zabudowa balkonu posiada aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej ITB AT-15-5662/2013

Bezpieczeństwo, jakość a do tego przystępna cena sprawiają że zabudowy te cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Duże maksymalne wymiary elementów przesuwnych w zależności od zastosowanego wypełnienia:
szerokość do 1400 mm
wysokość do 3000 mm (tarasy)

Różne wypełnienia m.in.:
– szyby pojedyncze typu float w grubościach 4,5,6 i 8 mm,
– bezpieczne ze szkła klejonego 6,4 mm (3.3.1)
– oraz zespolone o grubościach 16 i 18 mm.

Anodowane bądź lakierowane konstrukcje jako standard – estetyczne konstrukcje, zabezpieczone przez korozją

Okna przesuwne w naszym systemie są łatwe w demontażu. Jednym prostym ruchem można wyjąć skrzydło z prowadnicy w celu jego umycia i w równie łatwy sposób zamontować je ponownie.

Wykonujemy profesjonalne zabudowy balkonów, zabudowy tarasów i zabudowy loggi w najlepszym dostępnym obecnie systemie ramowym – systemie COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość – pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów.